LB_skSK  LB_enEN
MON:
    SPOT:

      Pokyny na trhoch KBB

      Platný: 20.02.2019 19:28:54

      Typ položky ▲ FilterTovar FilterCena FilterPočet lót FilterMin. počet lót FilterLót FilterExpirácia FilterPlatné od FilterPoložka aktívna do Filter Menu
      Počet záznamov: 22; Strana: 1/1; Vygenerované za: 0.016 s
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,051,001,001.000,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS10,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupWHTE-ZZS1-SPOT-EUR 144,001,001,0023,00-30.10.2017-
      PredajCVERS-EUR-GS25,001,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,021,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,031,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC4,991,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC1,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS11,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,50100,001,0025,0025.03.201918.02.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,00100,001,0025,0025.04.201918.02.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,00100,001,0025,0025.06.201918.02.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,50100,001,0025,0025.03.201918.02.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,00100,001,0025,0025.05.201918.02.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,50100,001,0025,0025.04.201911.02.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,50100,001,0025,0025.03.201911.02.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,00100,001,0025,0025.04.201910.01.2019-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,00100,001,0025,0025.04.201910.01.2019-
      Kontakt
      Tel: +421 907 723 428
      Email: sekretariat@kbb.sk

      Rožňavská 7
      821 02 Bratislava
      © 1992-2012 Komoditná burza Bratislava, a. s.
      KBB je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, Vložka číslo: 4727/B
      IČO: 31337406, IČ DPH: SK2020324966