LB_skSK  LB_enEN
MON:
    SPOT:

      Pokyny na trhoch KBB

      Platný: 22.10.2018 09:53:57

      Typ položky FilterTovar FilterCena FilterPočet lót FilterMin. počet lót FilterLót FilterExpirácia FilterPlatné od ▲ FilterPoložka aktívna do ▲ Filter Menu
      Počet záznamov: 30; Strana: 1/1; Vygenerované za: 0.026 s
      PredajCVERS-EUR-GS25,001,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,021,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,031,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,051,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC4,991,001,001.000,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS10,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,981,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC1,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS11,001,001,001,00-26.03.2013-
      NákupWHTE-ZZS1-SPOT-EUR 144,001,001,0023,00-30.10.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS174,00100,001,0025,00-21.02.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS179,0040,001,0025,00-03.05.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,90240,001,0025,0025.12.201812.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,90240,001,0025,0025.01.201912.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,90240,001,0025,0025.02.201912.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,9040,001,0025,0025.03.201912.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85100,001,0025,0025.11.201826.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85120,001,0025,0025.12.201826.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85200,001,0025,0025.01.201926.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85200,001,0025,0025.02.201926.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON69,85100,001,0025,0025.03.201926.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS173,5080,001,0025,00-26.07.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0060,001,0025,0025.11.201806.08.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0060,001,0025,0025.11.201806.08.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0060,001,0025,0025.01.201906.08.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON71,50180,001,0025,0025.11.201816.08.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON68,00100,001,0025,0025.11.201822.08.2018-
      Kontakt
      Tel: +421 907 723 428
      Email: sekretariat@kbb.sk

      Rožňavská 7
      821 02 Bratislava
      © 1992-2012 Komoditná burza Bratislava, a. s.
      KBB je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, Vložka číslo: 4727/B
      IČO: 31337406, IČ DPH: SK2020324966