LB_skSK  LB_enEN
MON:
    SPOT:

      Pokyny na trhoch KBB

      Platný: 16.08.2017 19:09:49

      Typ položky FilterTovar FilterCena FilterPočet lót FilterMin. počet lót FilterLót FilterExpirácia FilterPlatné od ▲ FilterPoložka aktívna do ▲ Filter Menu
      Počet záznamov: 45; Strana: 1/1; Vygenerované za: 0.051 s
      PredajEUA-SPOT-GS18,853.100,001,001,00-02.02.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS25,001,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,021,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,031,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,051,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC4,991,001,001.000,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS10,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,981,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC1,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS11,001,001,001,00-26.03.2013-
      NákupERU-SPOT-GS20,0210.000,001,001,00-23.10.2014-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS1110,0040,001,0025,00-24.06.2015-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS1105,0040,001,0025,00-26.06.2015-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS1105,0040,001,0025,00-08.07.2015-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON72,00100,001,0025,0025.09.201727.06.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON73,00100,001,0025,0025.10.201727.06.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON74,00100,001,0025,0025.11.201727.06.2017-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS183,0050,001,0025,0025.09.201727.06.2017-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS184,0050,001,0025,0025.10.201727.06.2017-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS185,0050,001,0025,0025.11.201727.06.2017-
      PredajWHTE-ZZS1-MON-EUR180,004,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTE-ZZS1-MON-EUR145,002,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTE-ZZS1-MON-EUR145,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTE-ZZS1-MON-EUR145,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTA-ZZS1-MON-EUR143,002,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTA-ZZS1-MON-EUR143,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTA-ZZS1-MON-EUR143,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTB-ZZS1-MON-EUR142,002,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTB-ZZS1-MON-EUR142,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTB-ZZS1-MON-EUR142,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTF-ZZS1-MON-EUR139,002,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTF-ZZS1-MON-EUR139,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      NákupWHTF-ZZS1-MON-EUR139,001,001,0023,0025.08.201726.07.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON75,00120,001,0025,0025.12.201707.08.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON75,00120,001,0025,0025.01.201807.08.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON75,00120,001,0025,0025.02.201807.08.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON75,0040,001,0025,0025.03.201807.08.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON75,00120,001,0025,0025.11.201707.08.2017-
      PredajRPSOIL-ZZS1-MON-EUR770,0020,001,0025,0025.08.201709.08.2017-
      PredajNafta-EUR-MON-GS1435,0020,001,0025,0025.08.201709.08.2017-
      NákupRYEA-ZZS1-MON-EUR155,001,001,0023,0025.09.201715.08.2017-
      NákupBRLS-ZZS1-MON-EUR185,004,001,0023,0025.09.201716.08.2017-
      Kontakt
      Tel: +421 907 723 428
      Email: sekretariat@kbb.sk

      Rožňavská 7
      821 02 Bratislava
      © 1992-2012 Komoditná burza Bratislava, a. s.
      KBB je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, Vložka číslo: 4727/B
      IČO: 31337406, IČ DPH: SK2020324966