LB_skSK  LB_enEN
MON:
    SPOT:

      Pokyny na trhoch KBB

      Platný: 26.04.2017 15:39:37

      Typ položky FilterTovar FilterCena FilterPočet lót FilterMin. počet lót FilterLót FilterExpirácia FilterPlatné od ▲ FilterPoložka aktívna do ▲ Filter Menu
      Počet záznamov: 18; Strana: 1/1; Vygenerované za: 0.023 s
      PredajEUA-SPOT-GS18,853.100,001,001,00-02.02.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS25,001,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,021,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,031,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,051,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC4,991,001,001.000,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS10,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,981,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC1,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS11,001,001,001,00-26.03.2013-
      NákupERU-SPOT-GS20,0210.000,001,001,00-23.10.2014-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS1110,0040,001,0025,00-24.06.2015-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS1105,0040,001,0025,00-26.06.2015-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS1105,0040,001,0025,00-08.07.2015-
      NákupEUA-SPOT-GS14,006,001,001.000,00-16.01.2017-
      Kontakt
      Tel: +421 907 723 428
      Email: sekretariat@kbb.sk

      Rožňavská 7
      821 02 Bratislava
      © 1992-2012 Komoditná burza Bratislava, a. s.
      KBB je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, Vložka číslo: 4727/B
      IČO: 31337406, IČ DPH: SK2020324966