LB_skSK  LB_enEN
MON:
    SPOT:

      Pokyny na trhoch KBB

      Platný: 18.06.2018 03:35:25

      Typ položky FilterTovar FilterCena FilterPočet lót FilterMin. počet lót FilterLót FilterExpirácia FilterPlatné od ▲ FilterPoložka aktívna do ▲ Filter Menu
      Počet záznamov: 34; Strana: 1/1; Vygenerované za: 0.065 s
      PredajCVERS-EUR-GS25,001,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,021,001,001,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,031,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,051,001,001.000,00-19.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC4,991,001,001.000,00-19.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS10,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-GS20,981,001,001,00-26.03.2013-
      NákupCVERS-EUR-OTC0,981,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-OTC1,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS21,001,001,001,00-26.03.2013-
      PredajCVERS-EUR-GS11,001,001,001,00-26.03.2013-
      NákupERU-SPOT-GS20,0210.000,001,001,00-23.10.2014-
      NákupWHTE-ZZS1-SPOT-EUR 144,001,001,0023,00-30.10.2017-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS174,00100,001,0025,00-21.02.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS169,9520,001,0025,00-21.02.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS170,5520,001,0025,00-21.02.2018-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS180,0030,001,0025,0025.06.201822.04.2018-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS180,0030,001,0025,0025.07.201822.04.2018-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS180,0030,001,0025,0025.08.201822.04.2018-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS180,0030,001,0025,0025.09.201822.04.2018-
      PredajNaCl-S-EUR-MON-ZZS180,0030,001,0025,0025.10.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.06.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.07.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.08.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.09.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.10.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.11.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.12.201822.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.01.201922.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.02.201922.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.03.201922.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-MON70,0080,001,0025,0025.04.201922.04.2018-
      PredajPosypovaSol-EUR-SPOT_ZZS179,0040,001,0025,00-03.05.2018-
      Kontakt
      Tel: +421 907 723 428
      Email: sekretariat@kbb.sk

      Rožňavská 7
      821 02 Bratislava
      © 1992-2012 Komoditná burza Bratislava, a. s.
      KBB je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, Vložka číslo: 4727/B
      IČO: 31337406, IČ DPH: SK2020324966